Aktualności

Poradnia Okulistyczna

19.03.2024

Poradnia okulistyczna dla dzieci i dorosłych to miejsce, gdzie dbamy o zdrowie naszych pacjentów oraz zapewniamy kompleksową opiekę okulistyczną na najwyższym poziomie.
Badanie wykonywane są zarówno na NFZ (potrzebne jest skierowanie do poradni okulistycznej) jak i komercyjne.

Nasze usługi świadczone są przez doświadczonych lekarzy specjalistów, doktorów nauk medycznych, którzy posiadają bogate doświadczenie zdobyte również w najlepszych klinikach poza granicami Polski. Dzięki temu nasi pacjenci mogą mieć pewność, że otrzymują opiekę na najwyższym poziomie.

Nasza poradnia jest wyposażona w najwyższej klasy nowoczesny sprzęt diagnostyczny i zabiegowy w tym laser żółty i YAG, Fundus Camerę pozwalającą na wykonanie Angiografii Fluoresceinowej, OCT, GDX, HRT, USG okulistyczne, UBM, perymetrii oraz wielu innych badań diagnostycznych

Nasi wysoko wykwalifikowani lekarze specjaliści stale doskonalą swoje umiejętności, dlatego każdy pacjent może liczyć na profesjonalną opiekę dopasowaną do jego indywidualnych potrzeb. Zależy nam na zdrowiu i dobrej kondycji oczu naszych pacjentów, dlatego oferujemy kompleksową opiekę, która obejmuje zarówno profilaktykę, diagnostykę  jak i skuteczne leczenie schorzeń oczu.

Jeśli poszukujesz profesjonalnej opieki okulistycznej dla siebie lub swojego dziecka, serdecznie zapraszamy do naszej poradni. Jesteśmy pewni, że dzięki naszym specjalistom oraz nowoczesnemu sprzętowi medycznemu, korzystając z najnowocześniejszych technologii i metod leczenia Twoje oczy będą w najlepszych rękach.

Jesteśmy pewni, że z nami każdy pacjent może liczyć na skuteczną pomoc i profesjonalną opiekę

Zapisy do poradni prowadzone są w rejestracji lub pod numerem telefonu: 22 761 90 35

< Powrót

ul. Fabryczna 1, 05-270 Marki

Zapraszamy do naszej przychodni

Od poniedziałku do piątku: 8.00 - 19.00

Kontakt

Rejestracja dorośli: 22 761 90 35

Rehabilitacja: 22 761 90 80

Poradnia dziecięca: 22 761 92 77

Rejestracja PZP PLU: 22 602 06 62

Fax: 22 761 92 78

e-mail: kontakt@esculapmarki.pl

Unia Europejska
© Copyright 2024 Esculap   |   Realizacja MediaHealth