Aktualności

Oferta Pracy – Specjalista Terapii Uzależnień

08.06.2020

Przychodnia Esculap
ul. Fabryczna 1, 05-270 Marki

Ogłasza nabór na stanowisko: Specjalista Terapii Uzależnień
Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie

Wymagania niezbędne:

  • Specjalista psychoterapii uzależnień lub osoba ubiegająca się o otrzymanie certyfikatu specjalisty psychoterapii uzależnień.
  • Certyfikat Terapii Uzależnień od alkoholu,
  • Wykształcenie wyższe, co najmniej licencjat z psychologii,

Wymagania dodatkowe:

  • Sumienność, samodzielność, odpowiedzialność,
  • Komunikatywność, empatia,
  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych,
  • Zdolność organizacyjne, zaangażowanie,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Znajomość metod i technik diagnozy środowiska rodzinnego,
  • Co najmniej roczny staż pracy z dziećmi lub młodzieżą

Zakres obowiązków na zajmowanym stanowisku:

  • Zapoznanie się na podstawie badań diagnostycznych z sytuacją zdrowotną i rodziną klienta.
  • Motywowanie do zmiany destrukcyjnego stylu życia.
  • Współpraca z rodziną osób uzależnionych.
  • Prowadzenie terapii indywidualnej i rodzinnej.
  • Udzielanie pacjentowi informacji o pozbyciu się nałogu.
  • Prowadzenie obserwacji podopiecznego, notowanie zmian.

 Miejsce świadczenia usług: Przychodnia Esculap, ul. Fabryczna 1, 05-270 Marki

Prosimy o przesyłanie CV zawierające stosowną zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji na adres:

Zapraszamy do naszej przychodni

Od poniedziałku do piątku: 8.00 - 19.00

Kontakt

Rejestracja dorośli: 22 761 90 35

Rehabilitacja: 22 761 90 80

Poradnia dziecięca: 22 761 92 77

Rejestracja PZP PLU: 22 602 06 62

Fax: 22 761 92 78

e-mail: kontakt@esculapmarki.pl

Unia Europejska